تبلیغات
ماوارثان پرچم جهادیم... - نوشابه با طعم رضوی

ماوارثان پرچم جهادیم...
 
ماوارثان پرچم جهادیم...
نوشابه ای تولید شده با استفاده از روایات امام رضا(ع)، به زودی وارد بازار خواهد شد.

جامدادی.آی‌آر: این نوشیدنی که از گیاهان دارویی مانند دارچین، زنجبیل، میخک، سنبل‌الطیب و موارد دیگری از این قبیل تولید شده است به دلیل داشتن مقادیر زیاد کربوهیدرات‌های طبیعی (نظیر گلوکز و فروکتوز)، ویتامین‌ها و ترکیبات مفید آثار سلامت بخشی زیادی برای بدن دارد.

عضو هیئت علمی پژوهشکده علوم و صنایع غذایی با تاکید بر اینکه در تولید این نوشیدنی به جای استفاده از شکر و یا شیرین کننده‌های مصنوعی از عسل استفاده شده است، ادامه داد: در نتیجه محصول نهایی ارزش تغذیه‌ای بیشتری در مقایسه با نوشیدنی‌های متداول صنعتی دارد.

رافع با اشاره به اثرات سلامت‌بخش این نوشیدنی که بر مبنای حدیث وارده از امام رضا‌(ع) تولید شده، متذکر شد: مجموعه از تولید طرح‌های مشابه‌ای که در طب ایرانی و اسلامی و رساله ذهبیه امام رضا(ع) آمده شده باشد نیز استقبال می‌کند.

وی افزود: علاوه بر این نوشیدن آن بعد از غذا به هضم کمک کرده و به لحاظ دارا بودن اجزای موثره زعفران سبب ایجاد احساس نشاط و شادابی در مصرف کننده نیز می‌شود.
عضو هیئت علمی پژوهشکده علوم و صنایع غذایی یادآور شد: مصرف این نوشیدنی بعد از غذا می‌تواند جایگزین مناسبی برای نوشابه‌های گازدار بوده و از ضررهای بسیار زیادی که مصرف این قبیل فرآورده‌ها به همراه دارد پیشگیری کند
طبقه بندی: سنگر اعلانات واخبار، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 10 خرداد 1394 توسط سرباز صفر